Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: ŠARONJA
Linija: Pustodol Orehovički - Bedekovčina [307]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pustodol Orehovički0Pustodol Orehovički
Zadravec2Pustodol Orehovički
Vojnić Breg4Vojnić-Breg
Martinec Vrčki5Martinec Orehovički
Martinec6Martinec Orehovički
Brestovec7Brestovec Orehovički
Lug9Lug Orehovički
Turk10Lug Orehovički
Bedekovčina C.12Bedekovčina

Polasci:


Pustodol Orehovički - Bedekovčina C.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pustodol Orehovički05:55:00Pustodol Orehovički
Zadravec06:00:00Pustodol Orehovički
Vojnić Breg06:05:00Vojnić-Breg
Martinec Vrčki06:10:00Martinec Orehovički
Martinec06:13:00Martinec Orehovički
Brestovec06:15:00Brestovec Orehovički
Lug06:20:00Lug Orehovički
Turk06:22:00Lug Orehovički
Bedekovčina C.06:25:00Bedekovčina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: ne prometuje subotom, nedjeljom i praznicima
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja
svibanj 2020
poutsrčepesune
27282930123
45678910
11121314151617
181920
21
Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ - Obavijesti za ponuditelje
222324
25262728293031
1234567
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended