Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: ŠARONJA
Linija: Pustodol - Zabok [314]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pustodol0Pustodol
Orehovica1Orehovica
Zadravec2Pustodol Orehovički
Vojnić Breg4Vojnić-Breg
Martinec Vrčki5Martinec Orehovički
Martinec VD6Martinec Orehovički
Brestovec8Brestovec Orehovički
Lug10Lug Orehovički
Turk11Lug Orehovički
Bedekovčina13Bedekovčina
Bedekovčina13Bedekovčina
Špičkovina 116Špičkovina
Špičkovina 217Špičkovina
Bračak bolnica20Bračak
Zabok 124Zabok
Zabok AK25Zabok

Polasci:


Pustodol - Zabok AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pustodol12:00:00Pustodol
Orehovica12:02:00Orehovica
Zadravec12:04:00Pustodol Orehovički
Vojnić Breg12:10:00Vojnić-Breg
Martinec Vrčki12:11:00Martinec Orehovički
Martinec VD12:12:00Martinec Orehovički
Brestovec12:15:00Brestovec Orehovički
Lug12:18:00Lug Orehovički
Turk12:20:00Lug Orehovički
Bedekovčina12:25:00Bedekovčina
Bedekovčina12:25:00Bedekovčina
Špičkovina 112:30:00Špičkovina
Špičkovina 212:32:00Špičkovina
Bračak bolnica12:35:00Bračak
Zabok 112:42:00Zabok
Zabok AK12:45:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje u vrijeme školske nastave

Pustodol - Zabok AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok AK13:00:00Zabok
Zabok 113:05:00Zabok
Bračak bolnica13:10:00Bračak
Špičkovina 213:13:00Špičkovina
Špičkovina 113:15:00Špičkovina
Bedekovčina13:20:00Bedekovčina
Bedekovčina13:35:00Bedekovčina
Turk13:40:00Lug Orehovički
Lug13:42:00Lug Orehovički
Brestovec13:45:00Brestovec Orehovički
Martinec VD13:50:00Martinec Orehovički
Martinec Vrčki13:52:00Martinec Orehovički
Vojnić Breg13:54:00Vojnić-Breg
Zadravec13:57:00Pustodol Orehovički
Orehovica14:00:00Orehovica
Pustodol14:02:00Pustodol
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje u vrijeme školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Opća uprava i imovinsko - pravni poslovi
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
rujan 2020
poutsrčepesune
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended