Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: ŠARONJA
Linija: Zabok - Martinec [325]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Zabok AK0Zabok
Zabok 11Zabok
Špičkovina 28Špičkovina
Špičkovina 19Špičkovina
Bedekovčina12Bedekovčina
Bedekovčina12Bedekovčina
Turk14Lug Orehovički
Lug15Lug Orehovički
Brestovec17Brestovec Orehovički
Orehovica20Orehovica
Vojnić Breg23Vojnić-Breg
Martinec25Martinec Orehovički

Polasci:


Zabok AK - Martinec

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok AK18:55:00Zabok
Zabok 118:57:00Zabok
Špičkovina 219:07:00Špičkovina
Špičkovina 119:10:00Špičkovina
Bedekovčina19:15:00Bedekovčina
Bedekovčina19:32:00Bedekovčina
Turk19:35:00Lug Orehovički
Lug19:37:00Lug Orehovički
Brestovec19:41:00Brestovec Orehovički
Orehovica19:45:00Orehovica
Vojnić Breg19:52:00Vojnić-Breg
Martinec19:55:00Martinec Orehovički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Napomena: od Zaboka do Bedekovčina prometuje za vrijeme školske nastave, od Bedekovčine do Martinca svakodnevno
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Opća uprava i imovinsko - pravni poslovi
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
prosinac 2020
poutsrčepesune
30
1
  • ZOOM konferencija „Mladi, alkohol i vožnja“
  • Prijem za Zvjezdanu Novina Repovečki
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Mirko Mičuga)
  • Zaključak - privremeni zastupnik (nasljednici Katić Hepak Ivana)
  • 96 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • Srednje škole prelaze na kombinirane modele nastave, polovica učenika manje u prometu
  • 2
  • Odluka o nužnim epidemiološkim mjerama u RH
  • Tumačenje odluke Stožera civilne zaštite RH
  • 140 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 3
  • Međunarodni dan osoba s invaliditetom
  • 272 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • Natječaj za zasnivanje radnog odnosa - socijalni radnik u Domu za žrtve nasilja
  • 4
  • Dan Općine Novi Golubovec
  • Dan Općine Bedekovčina
  • 944 TIS. KN. VRIJEDNA SANACIJA KLIZIŠTA U VOJNOVCU LOBORSKOM
  • Informacije EK i država članica EU o sadržaju Uredbe o javnim ispravama
  • 183 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • Županijski stožer – epidemiološka situacija i COVID odjel u K. Toplicama
  • 56
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031123
    45678910
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended