Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: DIV - 4 d.o.o.
Linija: Zlatar - Zabok [286]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Zlatar0Zlatar
Lovrečan4Lovrečan
Poznanovec R7Poznanovec
Poznanovec mj.8Poznanovec
Ptičari10Bedekovčina
Bedekovčina12Bedekovčina
Bedekovčina R13Bedekovčina
Špičkovina R15Špičkovina
Špičkovina dom16Špičkovina
Dubrava17Dubrava Zabočka
Bračak19Bračak
Hum Lug21Hum Zabočki
Zabok VD23Zabok
Zabok24Zabok

Polasci:


Zlatar - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar13:30:00Zlatar
Lovrečan13:32:00Lovrečan
Poznanovec R13:35:00Poznanovec
Poznanovec mj.13:38:00Poznanovec
Ptičari13:40:00Bedekovčina
Bedekovčina13:43:00Bedekovčina
Bedekovčina R13:45:00Bedekovčina
Špičkovina R13:48:00Špičkovina
Špičkovina dom13:50:00Špičkovina
Dubrava13:53:00Dubrava Zabočka
Bračak13:55:00Bračak
Hum Lug13:57:00Hum Zabočki
Zabok VD14:01:00Zabok
Zabok14:05:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja nastave u školama
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja
lipanj 2020
poutsrčepesune
25262728293031
123
4
  • Jedna epruvetica krvi može ozdraviti Luciju!
  • 21. sjednica Županijske skupštine
  • 567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293012345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended