Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: DIV - 4 d.o.o.
Linija: Orehovica - Zabok [288]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Orehovica0Orehovica
Brestovec3Brestovec Orehovički
Lug6Lug Orehovički
Turk7Lug Orehovički
Bedekovčina9Bedekovčina
Bedekovčina K.10Bedekovčina
Špičkovina 112Špičkovina
Špičkovina 213Špičkovina
Dubrava 114Dubrava Zabočka
Dubrava 215Dubrava Zabočka
Bračak bolnica16Bračak
Hum Lug17Hum Zabočki
Zabok VD20Zabok
Zabok21Zabok

Polasci:


Orehovica - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Orehovica08:30:00Orehovica
Brestovec08:35:00Brestovec Orehovički
Lug08:38:00Lug Orehovički
Turk08:40:00Lug Orehovički
Bedekovčina08:45:00Bedekovčina
Bedekovčina K.08:47:00Bedekovčina
Špičkovina 108:50:00Špičkovina
Špičkovina 208:51:00Špičkovina
Dubrava 108:52:00Dubrava Zabočka
Dubrava 208:53:00Dubrava Zabočka
Bračak bolnica08:55:00Bračak
Hum Lug08:59:00Hum Zabočki
Zabok VD09:03:00Zabok
Zabok09:05:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Opća uprava i imovinsko - pravni poslovi
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
rujan 2020
poutsrčepesune
31
1
  • Župan Kolar na konferenciji „Oporavak lokalnih proračuna i komunalnih investicija“
  • Domovi socijalne skrbi
  • Obiteljski domovi
  • Na području KZŽ 2 nove zaražene osobe koronavirusom
  • Video razglednica za Vinkovačke jeseni
  • 2
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Treća dopuna Javnog poziva - pomoćnici u nastavi za šk. g. 2020/2021
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu
  • 300 TISUĆA KUNA ZA SANACIJU SAKRALNIH OBJEKATA
  • Županov osvrt na konačni prijedlog Zakona o obnovi
  • 3
  • U KZŽ 3 novozaražene osobe (02.09.2020.)
  • Uvid u registre
  • Obrasci
  • Ministarstvo pravosuđa i uprave
  • Državne matice
  • Upravni odjel za opću upravu i imovinsko - pravne poslove
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Aglomeracija Zlatar, 2331/8, Veleškovec)
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Aglomeracija Zlatar, 2331/15, Veleškovec)
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Aglomeracija Zlatar, 2331/24, Veleškovec)
  • SVE JE SPREMNO ZA POČETAK ŠKOLSKE GODINE
  • 4
  • Savjetovanje - sanacija sportske dvorane OŠ "Lijepa Naša" Tuhelj
  • Javni poziv "Volonter/ka godine" i "Volonterska akcija godine" za 2019. godinu
  • Odluka o dodjeli Županijskog priznanja - VOLONTERI - za 2019. godinu
  • Na području KZŽ 2 nove osobe zaražene koronavirusom
  • 6 novozaraženih osoba s područja KZŽ
  • Modeli organizacije nastave u školama
  • 5
    Na području KZŽ 7 novozaraženih
    6
  • Na području KZŽ 2 novozaražene osobe (06.09.2020.)
  • OŠ Lobor prelazi na online nastavu
  • OTVOREN 55. TJEDAN KAJKAVSKE KULTURE
  • 7
  • Nacionalni Stožer potvrdio prijedlog Stožera civilne zaštite KZŽ
  • POČETAK ŠKOLSKE GODINE
  • 150 TISUĆA KUNA ZA BRANITELJSKE UDRUGE
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Darko Vidović)
  • Odluka o sufinanciranju troškova prijevoza redovitih učenika SŠ za 2020/2021
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Aglomeracija Zlatar, 3098, Veleškovec)
  • Prvi dan nove školske godine
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Aglomeracija Zlatar, 2288, Veleškovec)
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Aglomeracija Zlatar, 3845, Veleškovec)
  • Županovo pismo povodom početka nove šk. god.
  • Održan još jedan znanstveni skup Kajakvski jezik, književnost i kultura kroz stoljeća
  • Na području KZŽ 4 novozaražene osobe
  • 8
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Aglomeracija Zlatar, 3089, Veleškovec)
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Aglomeracija Zlatar, 3089, Veleškovec)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Krunosla Zanoški)
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu (Belec, Trgocentar, Belečki Martin)
  • Priopćenje - župan Kolar o početku nove šk. god. i podjele zaštitnih maski
  • 60 godina Zagorskog vodovoda
  • Na području KZŽ 5 novozaraženih osoba
  • 9
  • Recital dječjeg kajkavskog stvaralaštva
  • Upravni odjel za financije i proračun
  • Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša
  • Županija ulaže 1,21 mil. kn u OŠ Mače i Zlatar
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Hrvatske ceste d.o.o., 2760/5, Zlatar)
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Hrvatske ceste d.o.o., 2759/2, Zlatar)
  • Konferencija za novinare i sastanak sa lokalnim stožerima civilne zaštite
  • Održana 6. sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • NAJAVA: Dani otvorenih vrata udruga
  • Na području KZŽ 1 novooboljela osoba
  • 10
  • Recital kajkavske poezije Krapina 2020.
  • Registar sportskih djelatnosti
  • 28. ZAGORSKI GOSPODARSKI ZBOR
  • 35. Mali Kaj
  • 11
  • Izjava o pristupačnosti mrežnog sjedišta
  • 317.000 kuna za Javne potrebe u kulturi
  • 12
    13
    U KZŽ 5 novozaraženih, OŠ Đurmanec prelazi na online nastavu
    14
    15
  • Obavijest o preseljenju Upravnog odjela za gospodarstvo, poljoprivredu, turizam....
  • Proglašeni najbolji volonteri u 2019. godini
  • Dan Općine i Župe Sveti Križ Začretje
  • Održani 23. Susreti za Rudija
  • Održan 55. Festival kajkavskih popevki
  • Na području KZŽ 3 novobooljele osobe
  • Na području KZŽ 3 novooboljele osobe
  • Lepoglavska spojnica – šansa za gospodarstvo sjevera Hrvatske
  • 16
  • Opća bolnica Zabok i bolnica hrvatskih veterana - Zakup poslovnog prostora
  • Sanacija sportske dvorane OŠ Lijepa naša Tuhelj
  • Ispostave
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Aglomeracija Zlatar, 1364/3, Mokrice)
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Aglomeracija Zlatar, 1364/3, Mokrice)
  • Javni poziv - "HBOR - subvencija kredita"
  • Izvješće o javnoj raspravi - nerazvrstana cesta Radoboj - Strahinje
  • Ekološka mreža- održavanje nerazvrstane ceste Radoboj - Strahinje
  • Rješenje - održavanje nerazvrstane ceste Radoboj - Strahinje
  • 17
  • Upravni odjel za opće i zajedničke poslove
  • Na području KZŽ 5 novooboljelih osoba
  • Na području KZŽ 8 novooboljelih osoba
  • Na području KZŽ 5 novooboljelih
  • Na području KZŽ 5 novozaraženih osoba
  • Na području KZŽ 4 novozaražene osobe
  • Na području 7 novooboljelih osoba
  • U Krapinsko-zagorskoj županiji bez novooboljelih
  • Nema novozaraženih osoba
  • U Krapinskim Toplicama otvoren i Kabinet za ranu intervenciju
  • 181920
    21222324252627
    2829301234
    567891011
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended