Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: DIV - 4 d.o.o.
Linija: Orehovica - Zabok [289]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Orehovica0Orehovica
Brestovec3Brestovec Orehovički
Lug6Lug Orehovički
Turk7Lug Orehovički
Bedekovčina9Bedekovčina
Bedekovčina K.10Bedekovčina
Špičkovina 112Špičkovina
Špičkovina 213Špičkovina
Dubrava 114Dubrava Zabočka
Dubrava 215Dubrava Zabočka
Bračak bolnica16Bračak
Hum Lug17Hum Zabočki
Zabok VD20Zabok
Zabok21Zabok

Polasci:


Orehovica - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Orehovica18:10:00Orehovica
Brestovec18:15:00Brestovec Orehovički
Lug18:20:00Lug Orehovički
Turk18:22:00Lug Orehovički
Bedekovčina18:25:00Bedekovčina
Bedekovčina K.18:27:00Bedekovčina
Špičkovina 118:30:00Špičkovina
Špičkovina 218:32:00Špičkovina
Dubrava 118:34:00Dubrava Zabočka
Dubrava 218:36:00Dubrava Zabočka
Bračak bolnica18:38:00Bračak
Hum Lug18:40:00Hum Zabočki
Zabok VD18:45:00Zabok
Zabok18:47:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: za vrijeme školskih praznika prometuje do Bedekovčine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Opća uprava i imovinsko - pravni poslovi
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
rujan 2020
poutsrčepesune
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended