Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: DIV - 4 d.o.o.
Linija: Zabok - Zlatar [298]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Zabok0Zabok
Zabok VD1Zabok
Hum Lug3Hum Zabočki
Bračak5Bračak
Dubrava6Dubrava Zabočka
Špičkovina dom8Špičkovina
Špičkovina R.9Špičkovina
Bedekovčina R.11Bedekovčina
Bedekovčina12Bedekovčina
Ptičari14Bedekovčina
Poznanovec mj.16Poznanovec
Poznanovec R.17Poznanovec
Lovrečan20Lovrečan
Zlatar24Zlatar

Polasci:


Zabok - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok06:15:00Zabok
Zabok VD06:17:00Zabok
Hum Lug06:20:00Hum Zabočki
Bračak06:23:00Bračak
Dubrava06:25:00Dubrava Zabočka
Špičkovina dom06:27:00Špičkovina
Špičkovina R.06:28:00Špičkovina
Bedekovčina R.06:33:00Bedekovčina
Bedekovčina06:35:00Bedekovčina
Ptičari06:44:00Bedekovčina
Poznanovec mj.06:46:00Poznanovec
Poznanovec R.06:48:00Poznanovec
Lovrečan06:52:00Lovrečan
Zlatar06:56:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Linija prometuje za vrijeme trajanja nastave u školama
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja
lipanj 2020
poutsrčepesune
25262728293031
123
4
  • Jedna epruvetica krvi može ozdraviti Luciju!
  • 21. sjednica Županijske skupštine
  • 567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293012345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended