Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: DOMI-PRIJEVOZ
Linija: Batina Donja - Zlatar [206]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Batina Donja0Donja Batina (Zlatar)
Šćrbinec1Šćrbinec
Batina Gornja2Gornja Batina
Lončari4Gornja Batina
Repno6Zlatar
Martinšćina7Zlatar
Borkovec11Borkovec
Zlatar14Zlatar

Polasci:


Batina Donja - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Batina Donja06:20:00Donja Batina (Zlatar)
Šćrbinec06:22:00Šćrbinec
Batina Gornja06:24:00Gornja Batina
Lončari06:26:00Gornja Batina
Repno06:28:00Zlatar
Martinšćina06:30:00Zlatar
Borkovec06:35:00Borkovec
Zlatar06:40:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Batina Donja - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Batina Donja11:50:00Donja Batina (Zlatar)
Šćrbinec11:52:00Šćrbinec
Batina Gornja11:54:00Gornja Batina
Lončari11:56:00Gornja Batina
Repno11:58:00Zlatar
Martinšćina12:00:00Zlatar
Borkovec12:05:00Borkovec
Zlatar12:10:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Batina Donja - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar11:30:00Zlatar
Borkovec11:35:00Borkovec
Martinšćina11:40:00Zlatar
Repno11:42:00Zlatar
Lončari11:44:00Gornja Batina
Batina Gornja11:46:00Gornja Batina
Šćrbinec11:48:00Šćrbinec
Batina Donja11:50:00Donja Batina (Zlatar)
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Batina Donja - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar19:30:00Zlatar
Borkovec19:35:00Borkovec
Martinšćina19:40:00Zlatar
Repno19:42:00Zlatar
Lončari19:44:00Gornja Batina
Batina Gornja19:46:00Gornja Batina
Šćrbinec19:48:00Šćrbinec
Batina Donja19:50:00Donja Batina (Zlatar)
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
293012345
6789101112
1314
15
22. sjednica Županijske skupštine
16171819
20212223242526
272829303112
3456789
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended