Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: DOMI-PRIJEVOZ
Linija: Petrova Gora 2 - Konjščina [229]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Petrova Gora 20Petrova Gora
Petrova Gora 12Petrova Gora
Peršaves5Peršaves
Vukanci7Vukanci
Mliječnica9Mače
Mače10Mače
Zlatar15Zlatar
Zlatar15Zlatar
Zlatar Bistrica20Zlatar Bistrica
Veleškovec22Veleškovec
Lipovec26Lipovec
Konjščina30Konjščina

Polasci:


Petrova Gora 2 - Konjščina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Petrova Gora 206:00:00Petrova Gora
Petrova Gora 106:03:00Petrova Gora
Peršaves06:08:00Peršaves
Vukanci06:11:00Vukanci
Mliječnica06:13:00Mače
Mače06:15:00Mače
Zlatar06:20:00Zlatar
Zlatar06:20:00Zlatar
Zlatar Bistrica06:25:00Zlatar Bistrica
Veleškovec06:27:00Veleškovec
Lipovec06:30:00Lipovec
Konjščina06:35:00Konjščina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Petrova Gora 2 - Konjščina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Konjščina12:50:00Konjščina
Lipovec12:55:00Lipovec
Veleškovec12:58:00Veleškovec
Zlatar Bistrica13:00:00Zlatar Bistrica
Zlatar13:05:00Zlatar
Zlatar13:30:00Zlatar
Mače13:35:00Mače
Mliječnica13:37:00Mače
Vukanci13:39:00Vukanci
Peršaves13:42:00Peršaves
Petrova Gora 113:47:00Petrova Gora
Petrova Gora 213:50:00Petrova Gora
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Petrova Gora 2 - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar19:30:00Zlatar
Mače19:35:00Mače
Mliječnica19:37:00Mače
Vukanci19:39:00Vukanci
Peršaves19:42:00Peršaves
Petrova Gora 119:47:00Petrova Gora
Petrova Gora 219:50:00Petrova Gora
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
lipanj 2019
poutsrčepesune
272829303112
34
5
14. sjednica Županijske skupštine
6789
10111213141516
17181920212223
2425
26
Radionica Društveno poduzetništvo
27282930
1234567
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Cesi - Centar za edukaciju, savjetovanje i istraživanje Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended