Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: DOMI-PRIJEVOZ
Linija: Petrova Gora 2 - Konjščina [229]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Petrova Gora 20Petrova Gora
Petrova Gora 12Petrova Gora
Peršaves5Peršaves
Vukanci7Vukanci
Mliječnica9Mače
Mače10Mače
Zlatar15Zlatar
Zlatar15Zlatar
Zlatar Bistrica20Zlatar Bistrica
Veleškovec22Veleškovec
Lipovec26Lipovec
Konjščina30Konjščina

Polasci:


Petrova Gora 2 - Konjščina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Petrova Gora 206:00:00Petrova Gora
Petrova Gora 106:03:00Petrova Gora
Peršaves06:08:00Peršaves
Vukanci06:11:00Vukanci
Mliječnica06:13:00Mače
Mače06:15:00Mače
Zlatar06:20:00Zlatar
Zlatar06:20:00Zlatar
Zlatar Bistrica06:25:00Zlatar Bistrica
Veleškovec06:27:00Veleškovec
Lipovec06:30:00Lipovec
Konjščina06:35:00Konjščina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Petrova Gora 2 - Konjščina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Konjščina12:50:00Konjščina
Lipovec12:55:00Lipovec
Veleškovec12:58:00Veleškovec
Zlatar Bistrica13:00:00Zlatar Bistrica
Zlatar13:05:00Zlatar
Zlatar13:30:00Zlatar
Mače13:35:00Mače
Mliječnica13:37:00Mače
Vukanci13:39:00Vukanci
Peršaves13:42:00Peršaves
Petrova Gora 113:47:00Petrova Gora
Petrova Gora 213:50:00Petrova Gora
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Petrova Gora 2 - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar19:30:00Zlatar
Mače19:35:00Mače
Mliječnica19:37:00Mače
Vukanci19:39:00Vukanci
Peršaves19:42:00Peršaves
Petrova Gora 119:47:00Petrova Gora
Petrova Gora 219:50:00Petrova Gora
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
kolovoz 2019
poutsrčepesune
293031
1
  • Nabava sportske opreme i namještaja za dvoranu uz PŠ Hrašćina
  • Natječaj za dodjelu potpora tradicionalnim i umjetničkim obrtima
  • Javni poziv - utvrđivanje građevne čestice - Željko Korman
  • Javni poziv - izdavanje građevinske dozvole - MDK GRAĐEVINAR d.o.o.
  • 2
  • Iskazivanje interesa za ulaganje u modernizaciju i povećanje konkurentnosti
  • Odluka o poništenju natječaja za prijam u službu savjetnika za javnu nabavu
  • Po 13. put održana manifestacija Tak se negda pri nami delale
  • 3
    U Krapini petu godinu za redom održana proslava Oluje
    4
    5
    Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja
    6
    7
    Javni poziv - izdavanje građevinske dozvole - Vedrana i Tihomir Hren
    8
  • Srednja škola Konjščina postala je ˝Škola ambasador Europskog parlamenta˝.
  • Osiguranje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva (šk.god.2019.-2020.)
  • Dopuna javnog poziva za pomoćnike u nastavi za školsku godinu 2019/2020
  • 9
  • „U Klanjcu se nikad neće graditi spalionica otpada“
  • 60 MILIJUNA KUNA VRIJEDNA ENERGETSKA OBNOVA ŠKOLA NA PODRUČJU KZŽ
  • 1011
    12
  • Održan 5.Memorijal Josip Mirt - Teček
  • Međunarodni dan mladih
  • 13
    POČELA GRADNJA NOVOG VRTIĆA U KLANJCU
    14
  • U TIJEKU RADOVI NA GRADNJI ROTORA U OROSLAVJU
  • Dan Općine Tuhelj
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Andrija Valjavec)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Saša Kovačec)
  • Krapinsko – zagorska županija predstavlja se u Bučogradu
  • U Mariji Bistrici održani 28. Susreti i hodočašće osoba s invaliditetom
  • Dan Grada Oroslavja
  • 15
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zvonko Jutriša)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (prometnica, N. Dvori Klanječki, Tomaševec)
  • Javni poziv studentima i studenticama medicine s područja KZŽ (sastanak 10.9.2019.)
  • 17
    Druženje branitelja u Oroslavju uz Dan grada
    18
    19202122232425
    2627282930311
    2345678
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Cesi - Centar za edukaciju, savjetovanje i istraživanje Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended