Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Dubovec 1 - Donja Stubica [175]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Dubovec 10Dubovec
Dubovec 22Dubovec
Bekini4Dubovec
Šagudovec10Šagudovec
Zrinšćak13Dobri Zdenci
Dobri Zdenci14Dobri Zdenci
Banšćica16Banšćica
Gornja Stubica20Gornja Stubica
Grabrina23Milekovo Selo
Milekovo Selo25Milekovo Selo
G. Podgora 126Gornja Podgora
G. Podgora 227Gornja Podgora
Donja Stubica28Donja Stubica

Polasci:


Dubovec 1 - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Dubovec 107:00:00Dubovec
Dubovec 207:03:00Dubovec
Bekini07:07:00Dubovec
Šagudovec07:22:00Šagudovec
Zrinšćak07:25:00Dobri Zdenci
Dobri Zdenci07:30:00Dobri Zdenci
Banšćica07:33:00Banšćica
Gornja Stubica07:38:00Gornja Stubica
Grabrina07:43:00Milekovo Selo
Milekovo Selo07:45:00Milekovo Selo
G. Podgora 107:47:00Gornja Podgora
G. Podgora 207:49:00Gornja Podgora
Donja Stubica07:51:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Dubovec 1 - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica12:30:00Donja Stubica
G. Podgora 212:32:00Gornja Podgora
G. Podgora 112:34:00Gornja Podgora
Milekovo Selo12:36:00Milekovo Selo
Grabrina12:38:00Milekovo Selo
Gornja Stubica13:20:00Gornja Stubica
Banšćica13:25:00Banšćica
Dobri Zdenci13:28:00Dobri Zdenci
Zrinšćak13:33:00Dobri Zdenci
Šagudovec13:36:00Šagudovec
Bekini13:51:00Dubovec
Dubovec 213:55:00Dubovec
Dubovec 113:58:00Dubovec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Opća uprava i imovinsko - pravni poslovi
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
ožujak 2021
poutsrčepesune
22232425262728
1
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Andrija Valjavec)
  • Poziv na 10. izložbu bučinog ulja SZ HRV i 3. međ. izložbu Alpe-Jadran
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Hrvatske vode, D24-K1)
  • Međunarodni dan civilne zaštite
  • Talijanski veleposlanik Pierfrancesco Sacco posjetio KZŽ
  • 01. ožujka - Međunarodni dan civilne zaštite
  • 4 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 2
  • Održan sastanak Koordinacije
  • 7 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 3
  • Dodijeljena županijska priznanja za preventivni program/aktivnost godine
  • Izvješće o provedenom savjetovanju
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Marija Marjanović, Robert Golub)
  • 15 novih osoba pozitivno na koronavirus
  • 25. sjednica Županijske skupštine
  • 4
  • Izložba radova zagorskih srednjoškolaca
  • 7 novih osoba pozitivno na koronavirus
  • 5
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Vodotok "Jarek", ko Mokrice)
  • „Nismo bez razloga dobili nagradu za najbolju kontinentalnu turističku destinaciju"
  • 7 novih osoba pozitivno na koronavirus
  • Konferencija za medije Stožera civilne zaštite KZŽ / 5. ožujka 2021.
  • Okrugli stol Nevidljivi ožiljci
  • 6
  • 15 novih osoba pozitivno na koronavirus
  • Susreti riječi Bedekovčina – nove ideje za drugih pola stoljeća
  • 7
    7 novih osoba pozitivno na koronavirus
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930311234
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended