Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Pila - Donja Stubica [178]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pila0Pila
G. Strmec1Strmec Stubički
Strmec 13Strmec Stubički
Strmec 24Strmec Stubički
Kapelščak5Stubičke Toplice
Slatina Šic10Stubička Slatina
Slatina Justina12Stubička Slatina
Slatina dom14Stubička Slatina
Oroslavje19Oroslavje
St. Toplice22Stubičke Toplice
Pekara24Oroslavje
Donja Stubica25Donja Stubica

Polasci:


Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila07:00:00Pila
G. Strmec07:03:00Strmec Stubički
Strmec 107:06:00Strmec Stubički
Strmec 207:09:00Strmec Stubički
Kapelščak07:12:00Stubičke Toplice
Slatina Šic07:25:00Stubička Slatina
Slatina Justina07:27:00Stubička Slatina
Slatina dom07:29:00Stubička Slatina
Oroslavje07:35:00Oroslavje
St. Toplice07:40:00Stubičke Toplice
Pekara07:43:00Oroslavje
Donja Stubica07:45:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila11:55:00Pila
G. Strmec11:58:00Strmec Stubički
Strmec 112:01:00Strmec Stubički
Strmec 212:04:00Strmec Stubički
Kapelščak12:07:00Stubičke Toplice
Slatina Šic12:20:00Stubička Slatina
Slatina Justina12:22:00Stubička Slatina
Slatina dom12:24:00Stubička Slatina
Oroslavje12:30:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica13:15:00Donja Stubica
Pekara13:17:00Oroslavje
St. Toplice13:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje13:25:00Oroslavje
Slatina dom13:31:00Stubička Slatina
Slatina Justina13:33:00Stubička Slatina
Slatina Šic13:35:00Stubička Slatina
Kapelščak13:48:00Stubičke Toplice
Strmec 213:51:00Strmec Stubički
Strmec 113:54:00Strmec Stubički
G. Strmec13:57:00Strmec Stubički
Pila14:00:00Pila
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Opća uprava i imovinsko - pravni poslovi
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
ožujak 2021
poutsrčepesune
22232425262728
1
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Andrija Valjavec)
  • Poziv na 10. izložbu bučinog ulja SZ HRV i 3. međ. izložbu Alpe-Jadran
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Hrvatske vode, D24-K1)
  • Međunarodni dan civilne zaštite
  • Talijanski veleposlanik Pierfrancesco Sacco posjetio KZŽ
  • 01. ožujka - Međunarodni dan civilne zaštite
  • 4 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 2
  • Održan sastanak Koordinacije
  • 7 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 3
  • Dodijeljena županijska priznanja za preventivni program/aktivnost godine
  • Izvješće o provedenom savjetovanju
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Marija Marjanović, Robert Golub)
  • 15 novih osoba pozitivno na koronavirus
  • 25. sjednica Županijske skupštine
  • 4
  • Izložba radova zagorskih srednjoškolaca
  • 7 novih osoba pozitivno na koronavirus
  • 5
  • Zaključak - privremeni zastupnik (Vodotok "Jarek", ko Mokrice)
  • „Nismo bez razloga dobili nagradu za najbolju kontinentalnu turističku destinaciju"
  • 7 novih osoba pozitivno na koronavirus
  • Konferencija za medije Stožera civilne zaštite KZŽ / 5. ožujka 2021.
  • Okrugli stol Nevidljivi ožiljci
  • 6
  • 15 novih osoba pozitivno na koronavirus
  • Susreti riječi Bedekovčina – nove ideje za drugih pola stoljeća
  • 7
    7 novih osoba pozitivno na koronavirus
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930311234
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended