Kontakt  | Privatnost
 | Opcije
 
Bajka na dlanu
HyperLink
Fotogalerije
 Vi ste ovdje: Home > Gospodarstvo
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke
Novosti 23.3.2020
KoronavirusGospodarstvo

MJERA ZA POMOĆ GOSPODARSTVU – SAVJETODAVNE USLUGE PODUZETNIČKOG CENTRA KZŽ

Župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar donio je odluku o osiguranju besplatnih usluga Poduzetničkog centra Krapinsko-zagorske županije d.o.o. – mjeri pomoći gospodarskom sektoru uslijed epidemije koronavirusa.

Besplatne usluge Poduzetničkog centra Krapinsko-zagorske županije, poduzetničke potporne institucije, odnose na sve savjetodavne usluge, a u vidu pripreme zahtjeva te sve ostale potrebne dokumentacije svim poduzetnicima, obrtnicima i poljoprivrednicima s područja Krapinsko-zagorske županije na sve interventne mjere pomoći gospodarstvu usvojene na lokalnoj, regionalnoj i nacionalnoj razini (uključujući i mjere komercijalnih banaka).

 

Pomoć se odnosi na sve sektore u gospodarstvu i sve pravne i fizičke oblike registracije poslovnog subjekta.

Zbog sigurnosti i odgovornosti prema situaciji, djelatnici Poduzetničkog centra KZŽ sve poslove obavljaju od kuće i stoje na raspolaganju za sve upite na niže navedene kontakte.

Važno je za istaknuti da su nositelji mjera prilagodili prijave te se one mogu izvršiti online.

 

Martina Jantol Županić

091/329-2536

martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Marina Jurinjak

091/329-3348

marina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Barbara Mirt

091/604-3124

barbara@poduzetnickicentar-kzz.hr

Silvija Konjić

099/589-5329

silvija@poduzetnickicentar-kzz.hr

Dražen Kralj

091/280-0811

drazen@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec

099/255-1806

denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

Jurica Šalamon

099/269-3130

jurica@poduzetnickicentar-kzz.hr

 

Prilozi:

  Odluka o mjeri pomoći gospodarstvu Krapinsko-zagorske županije

Zadnja promjena: 23.3.2020 | Prikazano 548 puta

Najnovije iz područja

Dokumenti
Područja
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU Fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo