Novosti 14.3.2019
Učenička natjecanja, susreti i smotreObrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura

Županijsko natjecanje iz biologije – srednje škole

Županijsko natjecanje iz biologije održano je u utorak, 12. ožujka 2019. godine u Gimnaziji Antuna Gustava Matoša u Zaboku.

Na natjecanju za srednje škole sudjelovalo je 22 učenika i učenica.

Postignuti su sljedeći rezultati:

1. razred - eksperimentalni program "Škola za život"

1. mjesto: Klara Mihovilić - Gimnazija AGM, mentor – Ana Culej, prof.

2. mjesto: Lea Mraz- Gimnazija AGM, mentor – Ana Culej, prof.

3. mjesto: Anamarija Kic- Gimnazija AGM, mentor – Ana Culej, prof.

1. razred:

1. mjesto: Nika Matković- Srednja škola Zlatar, mentor – Saša Peričak, prof.

2. mjesto: Borna Cesarec - Srednja škola Krapina, mentor – Marija Vincelj, prof.

2. mjesto: Branko Artić - Srednja škola Krapina, mentor – Marija Vincelj, prof.

3. mjesto: Maja Hren – Srednja škola Bedekovčina, mentor – Saša Peričak, prof.

4. mjesto: Blaž Stužić - Srednja škola Zlatar, mentor – Saša Peričak, prof.

2. razred:

1. mjesto: Petra Sučić – Srednja škola Krapina, mentor – Marija Vincelj, prof.

2. mjesto: Jadranka Bingula - Srednja škola Zlatar, mentor – Anita Pavlek, prof.

3. mjesto: Dora Malečić- Gimnazija AGM, mentor – Irena Futivić, prof.

4. mjesto: Melanija Blažević - Srednja škola Oroslavje, mentor - Marcela Curman, prof.

3. razred

1. mjesto: Tamara Ožvald - Srednja škola Zlatar, mentor – Saša Peričak, prof.

2. mjesto: Klara Profeta - Gimnazija AGM, mentor – Ana Culej, prof.

3. mjesto: Ana Mrković - Gimnazija AGM, mentor – Ana Culej, prof.

4. mjesto: Marta Vidas - Gimnazija AGM, mentor – Ana Culej, prof.

4. razred

1. mjesto: Petra Horvat - Gimnazija AGM, mentor – Ana Culej, prof.

2. mjesto: Lucija Smrkulj - Srednja škola Pregrada, mentor - Neala Čuljat-Tomašić, prof.

3. mjesto: Donatella Gučin Županić - Srednja škola Zlatar, mentor – Anita Pavlek, prof.

4. mjesto: Karlo Vučilovski - Gimnazija AGM, mentor – Ana Culej, prof.

5. mjesto: Marija Matovina - Gimnazija AGM, mentor – Ana Culej, prof.

6. mjesto: Matija Kordej - Gimnazija AGM, mentor – Ana Culej, prof.

Privremene ljestvice poretka učenika po postignutim bodovima u pojedinoj kategoriji i sve liste odgovora pisanih zadaća šalju se na uvid Državnom povjerenstvu.

Na temelju objedinjenih rezultata postignutih u svim županijama, Državno povjerenstvo sastavlja konačnu bodovnu ljestvicu za svaku kategoriju natjecanja i odabire učenike koji će sudjelovati na državnoj razini natjecanja.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na postignutim rezultatima!


Zadnja promjena: 14.3.2019 | Prikazano 690 puta