Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: DOMI-PRIJEVOZ
Linija: Vlaheki - Zlatar [127]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Vlaheki0Donja Batina (Zlatar)
Batina rudnik2Donja Batina (Zlatar)
Batina Donja3Donja Batina (Zlatar)
Šćerbinec4Donja Batina (Zlatar)
Batina Gornja5Gornja Batina
Lončari6Gornja Batina
Borkovec8Borkovec
Zlatar10Zlatar

Polasci:


Vlaheki - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Vlaheki07:30:00Donja Batina (Zlatar)
Batina rudnik07:33:00Donja Batina (Zlatar)
Batina Donja07:35:00Donja Batina (Zlatar)
Šćerbinec07:39:00Donja Batina (Zlatar)
Batina Gornja07:41:00Gornja Batina
Lončari07:43:00Gornja Batina
Borkovec07:45:00Borkovec
Zlatar07:50:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Batina Donja - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar14:25:00Zlatar
Borkovec14:30:00Borkovec
Lončari14:32:00Gornja Batina
Batina Gornja14:34:00Gornja Batina
Šćerbinec14:36:00Donja Batina (Zlatar)
Batina Donja14:40:00Donja Batina (Zlatar)
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Opća uprava i imovinsko - pravni poslovi
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
prosinac 2022
poutsrčepesune
282930
1
  • 39 novih osoba pozitivno na koronavirus
  • Davanje zakupa prava lova u lovištu II/127 "Oroslavje"
  • 234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930311
    2345678
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Fond solidarnosti EU Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Igračka Snježna Kraljica, Snowqueentoy, Osnovna škola Stjepana Radića Brestovec Orehovički, Projekt Generacija Now 2021, iot, robotika