Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: DOMI-PRIJEVOZ
Linija: Petrova Gora 2 - Konj������������ina [229]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Petrova Gora 20Petrova Gora
Petrova Gora 12Petrova Gora
Peršaves5Peršaves
Vukanci7Vukanci
Mliječnica9Mače
Mače10Mače
Zlatar15Zlatar
Zlatar15Zlatar
Zlatar Bistrica20Zlatar Bistrica
Veleškovec22Veleškovec
Lipovec26Lipovec
Konjščina30Konjščina

Polasci:


Petrova Gora 2 - Konjščina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Petrova Gora 206:00:00Petrova Gora
Petrova Gora 106:03:00Petrova Gora
Peršaves06:08:00Peršaves
Vukanci06:11:00Vukanci
Mliječnica06:13:00Mače
Mače06:15:00Mače
Zlatar06:20:00Zlatar
Zlatar06:20:00Zlatar
Zlatar Bistrica06:25:00Zlatar Bistrica
Veleškovec06:27:00Veleškovec
Lipovec06:30:00Lipovec
Konjščina06:35:00Konjščina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Petrova Gora 2 - Konjščina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Konjščina12:50:00Konjščina
Lipovec12:55:00Lipovec
Veleškovec12:58:00Veleškovec
Zlatar Bistrica13:00:00Zlatar Bistrica
Zlatar13:05:00Zlatar
Zlatar13:30:00Zlatar
Mače13:35:00Mače
Mliječnica13:37:00Mače
Vukanci13:39:00Vukanci
Peršaves13:42:00Peršaves
Petrova Gora 113:47:00Petrova Gora
Petrova Gora 213:50:00Petrova Gora
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Petrova Gora 2 - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar19:30:00Zlatar
Mače19:35:00Mače
Mliječnica19:37:00Mače
Vukanci19:39:00Vukanci
Peršaves19:42:00Peršaves
Petrova Gora 119:47:00Petrova Gora
Petrova Gora 219:50:00Petrova Gora
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Opća uprava i imovinsko - pravni poslovi
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
lipanj 2023
poutsrčepesune
293031
1
  • Međunarodni dan djeteta
  • NAJAVA: Obilježavanje Svjetskog dana nepušenja
  • Na 18. Sajmu udruga KZŽ predstavilo se tridesetak udruga
  • NAJAVA: 11. Sjednica Savjeta mladih KZŽ
  • 2
  • Ocjena o potrebi procjene utjecaja na okoliš - potok Kosteljina
  • Obilježen Svjetski dan nepušenja i borbe protiv zlouporabe droga
  • Dan Grada Donje Stubice
  • Prekratićev traminac iz 2018. – šampion Sajma i izložbe vina Bedekovčina 2023.
  • Održana sjednica Županijskog savjeta mladih
  • Župan Kolar sudjelovao na sjednici Izvršnog odbora Hrvatske zajednice županija
  • Fond solidarnosti EU - održana koordinacija gradonačelnika i načelnika
  • 3
  • ŽUPANOVA PORUKA: Drage Zagorke i Zagorci, stanovnici Krapinsko-zagorske županije…
  • Župan Kolar otvorio 14. Zlatnu lipu Tuhlja
  • Pruži mi ruku - Cesarska gora
  • Tisuće ljudi na Štruklijadi u Bedekovčini – najbolji štrukli Srednje škole Zabok
  • 4
    5
  • Tie Fly – jedinstven turističko-gastronomski projekt ovaj četvrtak u Zagorju
  • Humanitarni obrtnički lonec ponovno okupio obrtnike iz čitave Hrvatske
  • Proglašena prirodna nepogoda u općinama Tuhelj i Hrašćina
  • Mladi inovatori iz SŠ Zlatar osvojili prvo mjesto na Izložbi inovacija u Ivanić gradu
  • 6
  • OŠ Lijepa naša Tuhelj domaćin ovogodišnjeg državnog natjecanja iz geografije
  • Javni poziv - iskazivanje interesa za sudjelovanje na sajamskoj izložbi u Rijeci
  • Poništenje Javnog poziva za udruge u području skrbi za umirovljenike
  • Pripreme za Zagorski gospodarski zbor
  • Leon i Matija iz SŠ Krapina sva 4 razreda srednje škole završili s uspjehom 5,0
  • Velika vježba Zavoda za hitnu medicinu KZŽ
  • Održana 5. Konferencija Žene i poduzetništvo u KZŽ
  • 7
  • Javni poziv za prijavu prijedloga za Participativni proračun za mlade 2023.
  • DZS: U Krapinsko-zagorskoj županiji prosječno najveća kućanstva
  • Završetak velike investicije tvrtke BMD STIL
  • Obilježen Dan općine Kraljevec na Sutli
  • 8
    53.000 eura za rad Matice umirovljenika – 27 udruga i 7.000 članova
    91011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293012
    3456789
    Gradovi / općine
    Županijske institucije - zadnje objave
    visitzagorje.hr EU projekti Financijski mehanizam Europskog gospodarskog prostora 2014.-2021. Fond solidarnosti EU Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Igračka Snježna Kraljica, Snowqueentoy, Osnovna škola Stjepana Radića Brestovec Orehovički, Projekt Generacija Now 2021, iot, robotika