Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: TRANSPORTI DUKTAJ d.o.o.
Linija: Pa��urovec - Konj����ina srednja ��kola [366]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pažurovec0Pažurovec
Zajezda5Zajezda
Krapinica8Zajezda
Topličica9Gotalovec
Gotalovec10Gotalovec
Pece12Budinščina
Kraljevec17Budinščina
Budinšćina centar18Budinščina
Habekov jarek21Jarek Habekov
Konjšćina srednja škola28Konjščina

Polasci:


Pažurovec - Konjšćina srednja škola

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pažurovec06:00:00Pažurovec
Zajezda06:07:00Zajezda
Krapinica06:10:00Zajezda
Topličica06:12:00Gotalovec
Gotalovec06:15:00Gotalovec
Pece06:20:00Budinščina
Kraljevec06:27:00Budinščina
Budinšćina centar06:30:00Budinščina
Habekov jarek06:35:00Jarek Habekov
Konjšćina srednja škola06:45:00Konjščina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Pažurovec - Konjšćina srednja škola

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Konjšćina srednja škola12:45:00Konjščina
Habekov jarek12:55:00Jarek Habekov
Budinšćina centar13:00:00Budinščina
Kraljevec13:03:00Budinščina
Pece13:10:00Budinščina
Gotalovec13:15:00Gotalovec
Topličica13:18:00Gotalovec
Krapinica13:20:00Zajezda
Zajezda13:23:00Zajezda
Pažurovec13:30:00Pažurovec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Opća uprava i imovinsko - pravni poslovi
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2022
poutsrčepesune
27282930
1
  • Okrugli stol „Žene i politika“
  • 39 novih osoba pozitivno na koronavirus
  • 198 tisuća kuna za tradicijske obrte
  • 2
    40 novozaraženih osoba na području KZŽ
    3
    24 novozaražene osobe na području KZŽ
    4
  • Elektroničko glasovanje – Participativni proračun za mlade
  • Registar sportskih djelatnosti
  • Postupak jednostavne nabave računala i računalne opreme
  • 3 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 5
  • Bodren šampion 54. Sajma i izložbe zagorskih vina!
  • Savjetovanje - donošenje Pravilnika o načinu korištenja nenamjenskih donacija
  • Kleti Zagorski Dvori - OPG Micak pobjednik 13. Štruklijade!
  • Pravilnik o korištenju nenamjenskih donacija i vlastitih prihoda PK
  • SPAR otvoren i u Pregradi
  • 68 novih osoba pozitivno na koroanvirus
  • Akcija „I tebe se tiče“ se nastavlja
  • Proračun Krapinsko-zagorske županije
  • 678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
    1234567
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Fond solidarnosti EU Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Igračka Snježna Kraljica, Snowqueentoy, Osnovna škola Stjepana Radića Brestovec Orehovički, Projekt Generacija Now 2021, iot, robotika